Kõik, kes tegelevad metalli plasma- või laserlõikamisega, on tuttavad probleemiga, et keevitus pritsmed jäävad töölaua külge.


Traditsiooniline lahendus on alusribide väljavahetamine, mis teeb keskmise mõõtmetega laua puhul kuluks mitusada eurot. Lisaks veel tööaja kadu ning kallihinnalise seadme tühiseisu aeg.

Kuid isegi see pole peamine. Reeglina keevituspritsmete kinnituse tõttu laua külge muutub laud ebatasaseks ning muutub ka lõikamise geomeetria, mis võib viia praagi tekkimiseni.


Küllap olete tuttav tootega Loctite SF-7900, mis kaitseb keevitamise ajal seadmete otsikuid ja düüse keevituspritsmete külgekleepumise eest. Uus Loctite SF LW-408 on samast seeriast, sel on samalaadsed omadused ning ta kaitseb plasmalõikamise töölauda pritsmete ja šlaki külgekleepumise eest.Foto räägib ise enda eest:
Kas pole ilus, eks?   Ja mis peamine – see on efektiivne.


Toote eelised:

  • kaitseb töölauda keevituspritsmete ja šlaki külgekleepumise eest;
  • vähendab praagist tingitud kahju lõikegeomeetria muutumisest;
  • vähendab tööaja kadu;
  • vähendab seadmete tühiseisu aega.

Esimese kasutamise juures võib vahendi kulu olla küllaltki suur, kuid edaspidi ei pea Te enam ribisid täielikult katma – piisab vaid kihi taastamisest seal, kus seda ei ole. Praktika näitab, et mitte tihemini kui kord nädalas.

Soovite ise veenduda? Kindlasti!


Kutsuge meid tasuta demoüritusele! Me tuleme, teeme ühe ribi testkatmise ning Te veendute ise selle efektiivsuses.


Kohtumiseni!
PS. Ja meil on see toode väääga hea hinnaga! Tõsijutt.

Otsing