Loctite'i kiirliimid.

Loctite'i kiirliimide eelised:

  • Puhas ja hõlpus pealekandmine;
  • Detailide väga kiire positsioneerimine ja kinnitumine;
  • Paljude erinevate materjalide ühendamine;
  • Suurepärane nake väga erinevate pindadega, eriti plastmassi ja kummiga. Saadaval on erikoostised metallide ja poorsete pandered liimimiseks. Nakke parandamiseks raskesti liimitavate materjalideganagu PP, PE, POM, PTFE või silikoon pakutakse krunte Loctite 770 ja Loctite 7239;
  • Suur tugevus väga väikeste liimipindade puhul;
  • Lahustivaba;
  • Ei nõua detailide keerukat geomeetriat, näiteks plõksistu.

Õige Loctite'i kiirliimi valimine.

Loctite kiirliimid on saadaval mitmesuguste erinevate kasutusnõuete (mis puudutab näiteks liimitavaid detaile, rakenduvaid koormusi, liite geomeetriat, protsessi parameetreid jne) jaoks väljatöötatud tüüpidena.

Järgnevad selgitused aitavad kindlaks määrata, milline tehnoloogia mingiks otstarbeks kõige paremini sobib.  Siit saate vaadata suurt valikutabelit, kus on toodud kõik Loctite tsüanoakrülaatliimid.  

Plastmasside, kummi ja raskesti liimitavate (ka. „rasvaste“) materjalide liimimiseks kasutatakse Loctite 406. See on kõige populaarsem liim antud grupis. Tegu on enim kasutatava liimiga kogu Loctite tootevalikus. Loctite 406 on kindel müügiliider.

Tehnilise andmeleht.
Loctite 406

Loctite 401 on üldotstarbeline, happeliste pindade, jaoks nagu kroomitud või tsingitud pinnad, poorsete pindade jaoks nagu puit, paber, nahk, kork ja riie.

P1 NSF reg. nr: 123011 

Tehnilise andmeleht.

Loctite 401

Loctite 454 üldotstarbeline geel. Ideaalne, kui liim ei tohi tilkuda või kasutamiseks vertikaalsel või pea kohal asuval pinnal. Paberi, puidu, korgi, vahtkummi, naha, papi, metalli ja plastmassi liimimiseks.

P1 NSF reg. nr: 123009

Tehnilise andmeleht.

Loctite 454

Loctite 480 kui on vajalik löögikindlus või esineb löögi- või rebimiskoormust. Ideaalne metalli liimimiseks metalli, kummi või magnetite külge. Hea vastupidavus niiskes keskkonnas.

Tehnilise andmeleht.

Loctite 480

Loctite 460 kui on vaja head välimust ja vähest õilmitsemist. Kasutamisel lõhnab vähe.  Poorsete pindade jaoks nagu puit, paber, nahk, kork ja riie.


Tehnilise andmeleht.

Loctite 460Kui te pole leidnud lahenduse enim levinud toodetest, kasutage antud Loctite kiirliimide tabelit kus on väljatoodut kogu tootegrupi kõik põhiomadused.Kasutamisvideo:Kas teil on tekkinud küsimused? Suurepärane! Pöörduge meie poole, me saame Teid aidata.

Otsing

Kasulikke näpunäiteid:

Koos Loctite'i kiirliimidega: a) raskestiliimitavate materjalidega nakke parandamiseks kasutage Loctite'i krunte 7239 või 770; b) tahkumise kiirendamiseks kasutage Loctite'i aktivaatoreid 7458, 7452 või 7457.